İNSAN KAYNAKLARI

İNSAN KAYNAKLARI

Ferrero sunduğu sayısız kariyer ve eğitim fırsatıyla sizi kendinizi kanıtlamaya ve yeteneklerinizi açığa çıkarmaya davet ediyor.
Birbirinden farklı olmalarına rağmen köklü değerler ve ortak bir kültür etrafında bir araya gelmiş, Ferrero’nun tarihi ve geleneklerinin bir parçası olmuş insanlardan bir şeyler öğrendiğinizi hayal edin. Grubun sahip olduğu özellikler ve içinde bulunduğu pazarların dinamik doğası sayesinde Ferrero çalışanları ürün ve tüketicileri hiçbir zaman akıllarından çıkarmadan çalışıyorlar.
Ferrero kişisel gelişiminiz için sayısız mesleki fırsatlar sunar. Şirket yeşermekte olan yeteneklere her zaman destek olmayı hedeflemiştir. Bu grubun gelişim ve değerlere dayalı insan kaynakları kültürünün bir parçasıdır. Ferrero bireysel gelişimin desteklenmesinin şirket başarısına önemli katkılarda bulunacağının bilincindedir. Siz de profesyonel kariyer yolculuğunuza adım atarak potansiyelinizin gerçeğe dönüştüğüne şahit olun.
Bu kariyer yolculuğu, daha ilk günden Ferrero değerlerini öğrenmenizi ve bu değerlere uyum sağlamanızı hedef alır. Bunun için özel bir oryantasyon programı hazırlanmış ve şirketin çeşitli birimleriyle bağlantı ve iletişim kurmanız amaçlanmıştır.
Gerisi size kalmış! Ferrero çalışanlarının yeteneklerini en ileri derecede kullanmalarına ve kendi gelişimlerinde öncü bir rol oynamalarına destek olmaktadır.

AÇIK POZİSYONLAR

AÇIK POZİSYONLAR

Bünyemizdeki açık pozisyonlar için Kariyet.Net’e bakabilirbirsiniz veya özgeçmişinizi doğrudan insankaynaklari@ferrero.com gönderebilirsiniz.

Özgeçmişiniz incelemeye alındıktan sonra, pozisyonun gereksimleri doğrultusunda değerlendirilebilir ve işe alım sürecinin bir sonraki aşamasına katılımınız için davet edilebilirsiniz. İşe alım sürecinin tüm aşamalarını olumlu olarak tamamlayan adaylarımızın, Ferrero ekibinin bir parçası olmak istemeleri halinde aramıza katılmalarından onur duyacağız.