MÜKEMMELİYET VE UZMANLIK

MÜKEMMELİYET VE UZMANLIK

Ferrero Rocher, yüksek kalitede çikolata ve şekerleme yapma konusunda yıllardan beri süregelen Ferrero aile gelenekleri ve uzmanlığı sonucu ortaya çıkmıştır. Fındıkların kavrulmasından çikolatanın yapımına kadar; bu özgün tarifin yapımının her aşamasında, Ferrero’nun benzersiz uzmanlığı kendisini gösterir.

LEZZET VE TARZ

LEZZET VE TARZ

Ferrero Rocher; ortada bütün bir fındık, etrafında yumuşacık kakaolu krema, onun çevresinde bol fındık parçaları ve sütlü çikolata kaplı leziz gofretin mükemmel uyumuyla size farklılaşan bir tat deneyimi yaşatır.

Şık altın yaldızlı ambalajı onu daha da özel ve eşsiz yapar.

KALİTE VE ÖZEN

KALİTE VE ÖZEN

Altının güzelliği, kalite için sonsuz bir özen ve fındıklar; Ferrero Rocher’nin dünya çapında bu kadar sevilmesine, değer görmesine ve hediye edilmesine şaşırmamak gerek. Ferrero Rocher bizi önem verdiğimiz ve sevdiğimiz insanlara bir adım daha yakınlaştırır.

  • Ferrero Rocher

    Ferrero Rocher

İÇİNDEKİLER

Sütlü çikolata %30 (şeker, kakao yağı, kakao kitlesi, yağsız süt tozu, sade yağ (süt ürünü), emülgatör: lesitin (soya); aroma verici (vanilin), fındık (%28,5), şeker, bitkisel yağ (palm), buğday unu, peynir altı suyu tozu (süt ürünü), yağı azaltılmış kakao tozu, emülgatör: lesitin (soya), kabartıcı (sodyum hidrojen karbonat), tuz, aroma verici (vanilin).
Sütlü çikolatada kakao kuru maddesi minimum %25, süt kuru maddesi minimum %14.

BESİN ÖĞELERİ TABLOSU

Ortalama değerler 100gr için
Enerji 2506/603 kJ/kcal
Yağ 42,7 g
Doymuş Yağ 14,1 g
Karbonhidrat 44,4 g
Şeker 39,9 g
Lif 4 g
Protein 8,2 g
Tuz 0,153 g